Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lenovo S20-30 11,6 - zvládne Minecraft, Gta sa, Gta IV?

Ahoj chtěl bych se poradit o koupi ntb lenovo s20-30.Chtěl bych se zeptat jestli by ntb zvládl Minecraft,Gta sa,Gta IV(alespon na střední detaily).Později bych chtěl Gta V (klidně na ultra nízké detaily).A pokud by šel upgradnout cpu(s igu) na 4jádro,ram alespon na 8gb.

Díky za help

Změna nicneříkajícího předmětu, původně: Lenovo S20-30 11,6 (host)

Našel jsem recenzi na hereka.cz

Doporučuje produkt
dlouhá výdrž baterie
perfektní obraz
velmi dobře vyřešené dotykové ovládání
silná wifi anténa
povrch - nejsou vidět šmouhy
dobré rozložení klávesnice
Notebook je opravdu rychlý. Na běžné prográmky je fajn a zvládne i některé!!STŘEDNÍ HRY!!. Z režimu spánku se probudí asi za 2 vteřiny takže skoro jako mobil nebo tablet. Ovládání je velmi propracované stejně jako chlazení, které je velmi tiché a velmi efektivní. Velké plus je taky bluetooth, s kterým lze propojit PC s bezdrátovým reproduktorem, sdílet soubory z mobilu nebo volat. Tento notebook jsem si vybral hlavně kvůli nízké ceně a rozměrům, ale jsem velmi spokojen. V kategorii levných notebooků je opravdu na samé špici a určitě bych ho doporučil do školy, práce, na cestování nebo i jen pro nenáročné uživatele.
Výdrž baterie notebooku: Více než 5 hodin
Reprodukce zvuku: Dobrá
Notebook je dle mě vhodný: K práci (běžné kancelářské programy), surfování na internetu, K sledování filmů, poslechu hudby
Rozložení klávesnice: Vyhovuje mi
Kvalita displeje: Perfektní
Viditelnost displeje na slunci: Výborná