Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oživení klávesnice

Zdravím, polil jsem si klávesnici kafem (kolem místa WASD) a po vysušení nefungovaly některé tlačítka, tak jsem jí rozebral a tu třívrstvou plastovou membránu jsem vyndal a umyl v jarové vodě ale stále nic. znamená to definitivní konec? nebo je nějáký přípravek na očištění kontaktů na tu membránu resp. mezi ty vrstvy?

Tohle jsem uz resil nekolikrat, nejlepsi je "vono to prestalo psat, ja s tim nic nedelala" pak to otevru a vevnitr mokrej logr... Vetsinou stacilo klavesnici vysusit (hlavne na tech obvodech, aby nebylo nic "zkratovano" mezi sebou.