Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smrť Notebooku?

Pekný deň , mám tu problém ohľadom môjho Notebooku , hral som CSgo ako obvykle keď to zrazu cele seklo , notebook sa mi reštartoval a po reštarte sa mi na obrazovke zjavil Smutný smajlík a Error: Video_Tdr_Failure (atikmpag.syc) a načítava sa do 100% kým sa NTB opäť nereštartuje . Nemôžem sa dostať do Windowsu , nemôžem spustiť ani Safe Mode a niekedy to ani nenačítava ... proste len čierny obraz . Ďakujem za každú radu a pomoc , vážim si toho.

Create installation media for Windows 8.1

aneb jednoducho nainštaluješ z USB (z USB spravíš inštalačné médium) nabootuješ cez BIOS:

[img=http://motherboards-reviews.com/ASUS/socket_AM3/M4N78-AM/images/ASUS_M4N78-AM_BIOS_Boot_Device_Priority.jpg]http://motherboards-reviews.com/ASUS/socket_AM3/M4 N78-AM/images/ASUS_M4N78-AM_BIOS_Boot_Device_Prior ity.jpg[/img]

do biosu sa dostaneš když hned po štarte PC stlačíš del poprípade F2, prejdeš na záložku boot a device priority, nastavíš removable device ako prve, a nabootuješ z USB klúče, nainštaluješ, a pak ešte stiahneš drivery zo stránky výrobcu notebooku/pc alebo základnej dosky.

jinak ak je to skladaný PC alebo notebook již s predinstalovaným OS od výroby, tak zvyčajne má recovery. Čiže ani netreba instalacku ani USB klíč, stačí spustiť recovery a obnoviť, a budeš mať zariadenie v stave ako ked si ho kúpil (zo softwarovej stránky).