Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučení herního monitoru 20"-22" do 2500 Kč

Ahoj,
prosím o doporučení herního monitoru 20"-22" s limitem ideálně do 2,5k k této sestavě:

AMD FX-6300 VISHERA
ASUS M5A97 R2.0
2x DIMM DDR3 4096MB 1333MHz Kingston CL9
MSI R9 380 GAMING 4G
Seasonic S12II-620 620W

Předem moc děkuji

Změna předmětu, původně: Monitor
Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Ahoj,
díky za reakci. No nikdy jsem velký monitor neměl a už takhle mi to přijde dostačující. Znamená to tedy, že na takovýhle monitor by stačila ta verze GPU s 2GB http://www.czc.cz/msi-r9-380-gaming-2g-2gb/174123/ produkt ? Nebo to spolu nijak nesouvisí? Zas mi přijde škoda nepřiplatit si 1 000,-Kč. Jinak tedy ještě poprosím o návrh monitoru, který by ideálně sedl k sestavě a GPU byla využívána na 100%. Předem moc děkuji. Veselé vánoce.