Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi repro 5.1

Chcem sa spytat ze kde moze byt problem mam repro 5.1, ked zapnem winamp tak mi idu vsetky repraky ale ked si zapnem TV (mam TV kartu Leadtek DTV2000 H) tak mi ide iba stereo cize len 2repraky.....v nastaveni sa to neda zmenit jedine 2 speaker,headphone a Use SPDIF a to ani neviem co je....ale skusal som vsetky moznosti a nejde to.....tato chyba sa mi vyskitla po tom co som preinstaloval win predtym to islo..a dal som si aj tie iste kodeky co som mal.....Dufam ze mi poradite bo ja uz neviem... za vsetky rady DAKUJEM..:))

Změna předmětu, původně: Nejde mi 5.1 (LaKr) (karel)
Lock, aby sem zase nějaký retard neměl potřebu psát. (karel)

ano aj tam je to nastavene a je tam aj test reprakov a hraju mi vsetky a tak ako maju...tam to ide super....bohes a zistil som dalsiu vec ked si pustim film s disku tak mi nejde zvuk vobec je to mozne!!!!....Winamp mi ide OK cize ide vsetkych 5+1,na TV karte ide len stereo a pri prehravani filmu cez win media player nejde vobec zvuk...to nechapem

Ak nejde zvuk vobec tak pravdepodobne nemas k tomu filmu zvukovy kodek.. Skus iny film, iny prehravac.
Je mozne ze je problem s ovladacom zvukovky, stiahni si najnovsi zo stranok vyrobcu zvukovky. P.S. este nezabudni nainstalit aj DirectX9.0c, ovladace k doske samozrejme by mali byt tiez nainstalene nejake aktualne...

Musis niekde nastavit aby si ovladac ku zvukovke alebo ten TV-program tie dalsie 4 zvukove kanaly vymyslel (TV vysiela len stereo). Bud to ide nastavit v ovladacoch zvukovky (pravy klik na zvukovku v spravcovi zariadeni alebo v ovladacie panely - zvuky, niekde v rozsirenych, alebo v mixeri v menu pozri vsetko).

hh opravujem ten zvuk na filme mi ide normalne 5.1 (vtedy nesiel bo som instaloval jeden programik presnejsie zvukovy mixer cize preto to neslo po restarte PC ide) cize to ide OK ja na winampe a aj na win media playeri len na tej TV karte nie...skusim si dat este novsi prehravac na tu TV kartu uvidim.