Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde restart

včera jsem si koupil s-video kabel a propojil pc s televizí, vse funguje jak ma ale te doby mi negunguje restart. zajedu do nabydky start/vypnout a zvolim restartovat, standardne pozavira aplikace a zacne vypinat,vypne se monitor ale uz se to znova nerozjede a nejde delat nic ani restartovat knoflikem restart, musim podrzet par sekund power a tvrde vypnout a pak zapnout a pak vse ok. Mam win xp pro sp2 a grafiku interni nvidia 6150.

normalne reset jde, nereaguje jen pri tom kousnuti po restartovani ze systemu. zdroj je ok, bez nastavene televize fungovalo vse dobre, spis predpokladam nejaky konflikt s grafikou,ovladaci,nastavenim a tim ze mam nastavene dva monitory.

tak po dlouhem testovani ruznych nastaveni a ruznych zdroju mohu potvrdit ze zdrojem to urcite neni. Proste kdyz v nastaveni nvidia tu TV vypnu a necham jen monitor tak restart upne normalne jde a neni zadny problem, jakmile v nastaveni aktivuji druhou plochu na tv a nezalezi jestli dam klonovat nebo dualview tak proste restart nejde. pc se jakoby vypne ale uz se nerozjede, proste cerny monitor bez signalu a vetraky se toci na plno (normalne se mi po cca 3 sekundach zpomali) a hdd bez reakce, takze to neni ze by se jen nerozjela grafika ale uplne se to sekne. znova zduraznuji ze kdyz tv v ovladani vypnu tak vse ok, tzn. ze zdrojem to neni.