Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem naformatovani

Ahoj, muzete mi prosim nekdo poradit, jak naformatuju cely pevny disk, doslova vsechno vyzeru vcetne OS a pak ho nainstaluju znova? Diky
Změna kategorie, původně: Software (karel)

NTFS za předpokladu, že nemáš nebo nehodláš provozovat jiný HDD s FAT32,
po kterém chceš, aby na HDD s NTFS viděl a mohl s ním pracovat.
Jinak každý výrobce HDD má na své stránce utilitu, která ti zformátuje HDD
razdva. Když se nechceš zdržovat hledáním a rovnou si pořídit bootovací CD
s přemnoha užitečnými utilitami, tak si stáhni a vypal:

www.ultimatebootcd.com