Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Dobrý den,
včera se mi stal problém přestala mi fungovat grafická karta na mém notebooku. Grafika se vůbec nezobrazovala ve správci zařízení. Zobrazovala se pouze integrovaná grafika. Počítač jsem obnovil do továrního nastavení a již při obnově mi to psalo, že nebyla ve složce se systémem nalezena ordinální hodnota 1. Počítač se obnovil a grafická karta se tam ukázala. Tak jsem stáhl nejnovější ovladače a zakázal jsem integrovanou grafiku. Problém je, že grafika je zasekaná, vše je pomalé a integrovaná grafika je rychlejší navíc mi to ukazuje problém když zapnu counter strike global offensive. Je to Nvidia M710
Děkuji za rady a přeji příjemné prožití svátků :-)

Počítač se obnovil a grafická karta se tam ukázala. Tak jsem stáhl nejnovější ovladače

"nvida experience"
Ale vyrobca Tvojej grafickej karty neni nVidia, ale vyrobca notebooku.

Je to tu 10x denne, ovladace na grafiku notebooku sa stahuju len zo serveru vyrobcu grafiky, teda od vyrobcu notebooku.

NVidia "hodila do placu chip" (GPU), ktory si dany vyrobca grafickej karty osetruje po svojom (kazdy inak a je ich spusta). Samotny vyrobca GPU netusi ako, takze nemoze napisat ovladac na kartu o ktorej vie asi prd.

Odpoved mas v prvej reakcii: "jezekhifi, 23.12.2015 14:50"

P.S. Kupim si zakladnu dosku od vyrobcu Asus. Firma Asus pouzije chipset od Intelu.
Myslis si, ze vyrobca dosky je Intel?

"Děkuji za rady a přeji příjemné prožití svátků"
Potesi a aj ja Ti prajem naozaj pekne prezitie Vianocnych sviatkov (ale ani cez Vianoce ovladace neojebabres).