Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tip na monitor

Zdravim,

rad bych vas poprosil o tipy na kvalitni monitor. Cenove mi nedela problem jit i na uroven mirne nad 10k, ale nad 15k bych uz nechtel jit.

Jde mi predevsim o setrnost pro oci, resp. aktualne mam 6 let stary LG Flatron W2353V-PF - LCD monitor 23" http://www.czc.cz/lg-flatron-w2353v-pf-lcd-monitor -23/66473/produkt a rad bych si polepsil. Jelikoz jsem programator, tak je pro me klicova dobra citelnost textu, idealne bez odrazu a jinych vlivu unavujicich oci. Uhlopricku bych rad maximalne do 23, 24. Grafiku resit nepotrebuju, tak samo ani nepotrebuju resit hry nebo filmy.

DIky moc za vase namety,
Petr

celkem dobrej, len ovladanie nastaveni je kus.... ale monitor nastavi jednou a asi se vic štourať v tom nebude.
Jinak značka nieje až tak známa, tak celkovo ani neposudzujem jak je to so značkou, jinak konkretny monitor vyzera celkom dobre.

Na tento jsem koukal a libi se mi. Diky za tip.

Chtel jsem se jeste doptat, pokud budu chtit pouzivat nizsi rozliseni, tj. treba ne Full HD, ale 1366x768 nebo 1600x900 na cele obrazovce, tak to neni problem, ze?

Jde mi o to, ze nativne radeji pouzivam nizsi rozliseni kvuli ocni vady, jelikoz je pak vsechno vetsi a lepe se mi to cte a netrpim pak unavou oci tolik.

Diky