Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje monitor

Mám nový pc, když ho dám do eletriky a zapnu ho tak se normálně rozeběhne, když připojim myš a klávesnici tak oboje svítí ale když připojim monitor tak nefunguje a vždycky to napíše že není signál přitom když ten monitor připojim k notebooku tak funguje normálně
díky za pomoc
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

tak o pc nic nevím protože jsem ho dostal a monitor mám starý benq t705 a tam je jenom jeden konektor k pc nevím jak se jmenuje ale je to to starý se sroubkama a na pc je taky jenom jeden konektor takže není jiná možnost jak to zapojit