Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asus r9 280x neni signal do monitoru

Zdravim...
Mam problemek a potrebuji poradit. Koupil jsem bazarovou GPU asus r9 280x a po naistalovani do meho pc vse slape v ok vsechny diody sviti zelene a pc nabiha ale nemam zadny signal do monitoru...zkousel jsem uz snad vse co me napadlo..
ma sestava:
Proc :i7-2600k
Zd: asus p8p67 le
zdroj: SEASONIC 500W SS-500ET T3
Pred koupi jsem mel zapojene 2x ati radeon hd6950 na crossfire...bohuzel nemam kartu u koho odzkouset.
Ted jde o to jestli jsem to neprestrelil, nebo je ta karta vadna??
Dekuji predem za rady

ale kdyby bylo malo energie karta by svitila cervene...dal jsem ji jako sekundarku do crossfiru s puvodni hd9650 a vykon se zvedl....ale ne o tolik, takze slape, jen nedava signal do monitoru. potrebuji to dat opacne..aby r9 280x sosala z hd9650.. kdyz tam tu r9 280x dam single stejne zadny signal neposle...