Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fatal error, System halted

Zdravím,

krátce popíšu problém. Při startu počítače se mi vypisují chybové hlášky (viz. odkazy níže). Nikam se nelze dostat, ani do BIOSu, pouze do asus express gate. Vůbec nevím co s tím, chybové hlášky vyskakují v různých kombinacích "CPU fan error" , "Keyboard/interface error", "Chassis intruded".

Sice je to málo pravděpodobné, ale možná to má souvislost s tím, že mi dneska spadla sklenička s vodou hned u bedny. PC jsem hned vypl a všechno kolem sušil, v bedně jsem si všiml, že pár kapek skončilo na grafice, nic víc. Nicméně pak PC v pohodě najel, asi 2 hodiny jsem na něm byl a jak jsem odešel, sám se uspal a pak už probudit nešel. Po restartu už nenajel.

Hledal jsem na googlu a nejspíš to má co dočinění se základní deskou. Tu mám Asus M4A87TD EVO.

Za každou radu budu velice rád.

3jx6knfon
wau0aplif

Tak baterku jsem vyměnil, CMOS resetoval a teď při spuštění PC hlásí Keyboard/Interface Error, Please enter Setup to recover BIOS settings, ale do BIOSU se nejde dostat. Zkoušel jsem obě klávesnice, PS2 i USB a nejde. Nevíte čím to může být?