Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI i VGA splitter

Prosim o radu.
Mám doma připojen projektor přes VGA a 2x monitor přes HDMI
momentálně mám Grafiku že zvládá všechny výstupy ael plánuji koupit malé PC jen na net a pouštění filmů aby to nemělo takovou spotřebu.
Tak bych potřeboval aby šlo z jednoho HDMI (cím je PC vybaven) dostat výstup na 2x HDMI a 1x VGA. Pokud tedy neco takovéhu vůbec existuje. děkuji

aby šlo z jednoho HDMI (cím je PC vybaven) dostat výstup na 2x HDMI a 1x VGA

v podstate bez sance, ono nejake reseni bude mozna i existovat, ale bude to drahe, zkus se radeji podivat po malem PC s vice vystupy vido signalu, bude to jednodussi a mas jistotu, ze to bude fungovat tak jak si predstavujes.