Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potichý mobil

Zdravím, mám mobil Honor 3c a na mobil si nějak extra ztežovat nemůžu na to kolik stál, ale jeden problém tu i tak je a to že mobil i když jedu jen v buse kde je poměrně ticho tak pomalu ani nesliším že mi někdo napsal.. Už jsem zkoušel plno aplikací na zesílení repráčku ale vše to spíš jestě víc zeslabilo, nevíte někdo jak ho OPRAVDU zesílit?

skúšal si bočné tlačítka na ovládanie hlasitosti? (ja vím že asi jo, ale neveríš že sa najdu aj blbci čo ne)
p.s. ja mám rovnaký problém ale presne opačný, mám hlasitosť na 1, a jačí mobil jak siréna, ešte aj susedia búchajú XD

Většinou jsou již mobily takhle nastavené od výrobce,je nyní móda,že se Číňan bojí o sluch populace na celém světě. Musíš si najít takový tón upozornění,který bude výrazný,nebo nahrát vlastní.