Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik budu mít FPS ?

Ahoj chtěl bych se zeptat kolik FPS budu mít v Minecraftu, COD MW2/MW3.
Sestava : 6GB RAM
Procesor: Intel Pentium G3258
Grafika: Intel HD Graphics (Integrovaná) + Intel Family Chipset 4 (ta tam je ale nevim jestli tam bude kdyz v procesoru mam integrovanou jestli se nesmaze nebo tak neco... ) .

to bych zrovna netvrdil. Na G3258 jsem postavil několik levných herních mašinek a po OC za 4GHz to CPU dorovnává nebo překonává i3. To že jí chybí HT nebo další 2 jádra překoná tím, že ta dvě jádra co má tlačí bez potíží na >4GHz. Samozřejmě je to hra od hry, tam, kde se doporučuje i5 to nebude nikdy optimální - ale to je jen pár těch nejnáročnějších her. Srandičky typu MC nebo COD budou běhat jako z praku, za předpokladu, že v PC bude herní grafika.