Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlastná aplikácia + tlačenie bločekov pomocou fiškálu s certifikátom

Chcel by som sa opýtať, či sa už niekto s niečim takýmto stretol? Jedná sa mi hlavne o tlačenie bločekov pomocou fiškálu s certifikátom. Myslel som si, že fiškál funguje ako tlačiareň (pod WIN), avšak som zistil, že na na fiškál je potrebný aj modul, ktorý obsahuje certifikát a na tento modul treba dáky pripojovací reťazec. Viete o tomto niekto niečo? Ďakujem

Modul je mezi počítačem a tiskárnout (pokud jej tiskárna již neobsahuj v sobě).
Ty posíláš do modulu data v určitém formátu (viz dkumentace k modulu) a ten to předá naformátované tiskárně.
Jak bys byl schopný jinak napočítávat DPH a tržbu?

Ale to už je dlouho, kdy jsme na SK dělali tisk přes fiskální tiskárny...