Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s USB klucom po preformatovani z FAT32 na NTFS

Ahojte, po preformatovani 2 roznych klucov z FAT32 kde fungovali bez problemov, na FTNS, tieto pocitat nevidi a dokonca ked som takyto kluc zabudol v PC, tak pri najblizsom zapnuti mal problem sa nastartovat, nedokazal spustit system. Az po vybrati kluca sa zacal spravat po restarte normalne.
Neviete kde moze byt chyba?

Dakujem za radu...

To s tim nastartovanim PC vubec s flashkou nesouvisi, problem hledej jinde.

Nevim, jak jsi to zformatoval, ale nezazil jsem zadnou flashku, ktera by se chovala takovymto zpusobem, format systemu souboru nemuze mit vliv, asi mas spis neco s pocitacem. Muzes zkusit take format exFAT, ten je delany prave pro flashky a uz nema blba omezeni FAT32.

Situace, kdy blbá fleška nebo jiné zařízení připojené k PC shazuje start počítače není výjimečná. Jednu takovou čtečku karet tu mám taky.

NTFS není pro flešky dělané a není moc vhodné ho používat.
Pokud je to fleška na malé soubory, pak použij FAT32. Pokud na větší, pak ex-FAT.

To spatne startovani pri zasunute flesce je kvuli tomu, ze pravdepodobne budes mit v BIOSu nastaveno startovani z ostatnich zarizeni, nebo primo z USB.
Hleda, hleda, ale system nenajde. Nektere to preskoci a pokracuje dal, nektere na tom zhavaruji a cekaji...

Asi to takto nejako to bude lebo pri tych neuspesnych startoch davalo hlasku ze nemoze najst systemovy disk...

No nic idem pohladat na nete ako dam teraz tie nestastne usb na ex fat, ked mi ani taku moznost formatovania PC nedava a vlastne ani ich teraz nevidi, alebo naspat na fat32 a znizit kvalitu videi ktore som tam chcel zmestit.

Vdaka za odpovede.