Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vtížení procesoru při nečinnosti

Dobrý den, mám cca 6 let starý počál, no teprve dnes se mi objevil problém.
Furt je zatížený procesor (AMD Athlon(tm) 5000 Dual-core processor 2.20Ghz) na cca 50%.
Tento problém se objevil po Instalaci a následnému (ne)spuštění hry FS11.
Při (ne)spuštění této hry mi vyskočila hláška že něco(flash./příponu si nepamatuji/) v systému chybí a systém to nepodporuje /W7 Prof./
Restart jsem zatím neprováděl.

Komponenty
/AMD Athlon(tm) 5000 Dual-core processor 2.20Ghz
/ATI Radeon HD 4650 512MB/
/2GB DDR2 RAM/
/Gigabyte M61PME-S2P/

Děk. za rady :-)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Tento problém se objevil po Instalaci a následnému (ne)spuštění hry ??FS11?? - netuším co to je.
Při (ne)spuštění této hry mi vyskočila hláška že něco(flash./příponu si nepamatuji/) v systému chybí a systém to nepodporuje /W7 Prof./
Restart jsem zatím neprováděl - proč ne?

Podle těchto informací ti určitě někdo poradí. PC asi není "v nečinnosti", když procesor jede na 50%.

Nejvíc žerou nečiné procesy systému windows.

to si vykládáš blbě. nejvíc zabírají = nic nedělají.

až najdeš stav s vytížením 50%, ten je důležitý.
jenže lidi neumí setřídit procesy podle sloupce %cpu, neumí je roztáhnout ať si přečtou obsah, neumí si zapnout zobrazení sloupce "cesta k procesu" nebo lépe "příkazový řádek" - jen nad správcem úloh žasnou a nedělají nic.