Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace pro vytvoření dokumentu pro managment firmy

Dostal jsem za úkol vytvořit návrhy řešení problémů při výrobě. Vytvořit "zlepšováky",které zrychlý výrobu, eliminují negativní faktory na kvalitu, z ohledni bez. práce atd. Vše jsem už vypracoval a teď bych to potřeboval přepsat do nějaké solidní podoby (na úrovni) pro vední firmy. Jaký program byste mi doporučily? Napadla mě možnost M word, pokud však někdo zná lepší soft? Taky byl bych rád, kdyby mi někdo odkázal na nějaké předlohy, případně ukázky podobných návrhů. Jednalo by se o klasický dokument s fotodokumentací (kontrola pravopisu by byla taky užitečná:-D). Dřivé jsme to řešily ústním vyrozuměním na meetingu, ovšem s nástupem nového manažera se toho dost mění3-[

Díky:-)

v korporátním prostředí, abys zapadl mezi ostatní zm*dy, musíš používat jedině PowerPoint s mega obrázky, animacemi a přechodovými efekty. Bez toho neodprezentuješ.

P.S.: pro prezentaci se velmi doporučuje laserové ukazovátko.

P.P.S.: na obsahu až tak nezáleží..