Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem pri stahovani torrentu

caute, neviete mi prosim vas poradit?
stahuhjem si cez utorrent jeden subor uz asi 12 hodin. dnes som to znovu spustil a pocase mi sipka oznacujuca download zcervenala a stav trackeru vyhodilo ako nepripojen(vypresl cas). Stahuje mi to sice dalej,rychlost vypada normalna, ale bojim sa aby to nepadlo alebo co. predsa len,už som tomu venoval pomali polku zivota a este nejaky cas budem musiet...:))

To nezáleží na tobě, ale na lidech "naproti".
Nemáš náhodou USB modem? U mně se přes jeho jinak naprostou spolehlivost
při jakémkoli brouzdání prostě někdy odpojil při stahování torrentů.
Už jsem dlouho nestahoval přes uTorrent, podívej se do Nápovědy,
co znamená červená barva.
Třeba teď jedeš jen od Leechrů a zrovna není žádný Seeder, nevím...

no ja som ho zastavil a zase spustil a zatial v pohode...kukol som tu pomoc.kedze som mal sipku dole, znamenalo to, ze stahovanie pokracuje, ale je chyba trackeru.
ja som tam predtym nacital miliondvesto trackerov tak mozno aj tam je chyba.strasne mi kolise aj rychlost. no neviem, moc sa do toho nevyznam...:beer:

Mi se ještě nestalo, abych při chybě trackeru nedostahoval soubor.
Teď nejčastěji používám skvělý free download manager FlashGet 1.80,
který umí i torrenty a neotravuje s blbostma, navíc si vše pamatuje:

gigamania.zive.cz

Nestahuj novější verze, tahle je čistá, v menu má češtinu.
Klikneš pravým myšem na torrent, zvolíš Otevřít v programu atd...

ok, diky moc, stiahnem ho a uvidíme...zatial mi to ide, ale kolíše to neskutočne. pred chvílou som mal rýchlosť 40, o 3sekundy 10. na drbnu...
nevieš este náhodou, či je dobré posťahovať torrent s rovnakým súborom z roznych stránok a potom na ten prvý pridávať trackery? neviem, či mi to neblbne aj kôli tomu...:beer:

Torrent je jenom na jeden soubor.
Klidně můžeš narazit na jinak pojmenovaných 10 torrentů
na jiném serveru, které mají ale stejný cílový soubor.
Více torrentů na stejný soubor ti neurychlí
stahování, právě naopak!
Rozdělí se pak rychlost stahování na více dílů.

BTW, zkus DC++ nebo raději CZDC++, případně StrongDC++,
je to trošku náročnější na nastavení, ale výsledek píše!
Komlet všechno najdeš tady:

www.prolamy.com