Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztráta dat z externího hardisku (RAW)

Zdravim všechny.
Ve čtvrtek se mi vyskytl problém. Moje PC bylo ve stavu kdy potřebovalo přeinstalovat, tak jsem jej normálně přeinstaloval a asi bohužel nechal zaplý externí disk (250 GB) na kterém jsem měl všechny důležité i méně důležité věci.
Po reinstalaci operačního systému se mi disk nepodařilo otevřít a systém hlásí že disk není pravděpodobně naformátovaný (ve vlastnostech se neobjeví vůbec celková velikost, ale pouze 0 kb volného místa a 0 kb zabráno, soubor systému je RAW).
S tím se mi nechce smířit a tak hledám nějáký program který by mi pomohl obnovit data. Zkoušel jsem EasyRecover Profesional, ten data našel ale všechny je dá podle koncovek do složek FILE01.exe, FILE02.mp3 apod. Navíc přejmenuje všechny soubory na FILE0X.exe, takže je težké poznat co k čemu patří,takže tuto variantu nechávám zatím na posledním místě. Pokud někdo víte efektivnější způsob prosím poraďte. Děkuji

v Easy recovery pouzi Advanced Recovery nie RAW recovery
Mod RAW recovery je to posledne riesenie ked uz nic ine nefunguje.

U teba je mozno len poskodena Partition table, nie samotne data, preto by si najprv mohol skusil pouzit napr. Partition table doctor

Mohu Vám pomoci , pište , či volejte . . . xxxxx .... pouze pokud s DISC-em nic neděláte a necháte jej ve stavu , v jakém je dle Vašeho tvrzení nyní . S pozdravem L.P.
Odstraněno telefonní číslo. Přestaňte tady zkoušet tu bezplatnou inzerci, díky. (karel)