Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problémy s micro SD

Včera jsem dostala novou micro SD kartu do mobilního telefonu. Tak jsem tu starou 2 GB dala do pc a přetáhla z ní soubory do počítače a poté ji celou vymazala. Pak jsem napojila tu novou a nereagovala (je poškozená, jedeme ji vrátit). Tak jsem dala soubory znovu na tu SD kartu a dala ji do mobilu. Však problém je, že karta ( ta stará) nyní nefunguje, v mobilu se vůbec nezobrazí a když ji i chci zapojit do pc, nezobrazuje se (jako kdybych ji nikdy nezapojila)(jinak pokud tam zapojím micro SD kartu ostatních, tak vše funguje, takže není chyba v pc)
Děkuji za pomoc

Změna předmětu, původně: Natalia
Změna jména, původně: Problémy s micro SD (host)

To připojuješ přes nějakou redukci?

Jinak těžko takhle na dálku radit, mohlo dojít k poškození kontaktů nebo statickou elektřinou....

V počítači se karta nezobrazí ani ve Správci disků? Nejde znovu přeformátovat? V PC nebo v mobilu?