Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaky mobil z techto dvou doporucite

https://www.alza.cz/porovnani.htm?c=SAMO0129c;NA005m2;

Jaky mobil z techto dvou vzit laka me samsung j5 ale ma i slabinu mensi pamet 8gb
Oproti asusu 16 gb avsak u asusu se mi nelibí slabsi baterie pry vydrzi jen 3h provozu v zatezi je to mozné.
Jaky mobil doporucite ?
Pripadne jiny android do 6000 kc

Dobry vyber, pokud trvas na cene, tak u obou se musis smirit s nejakymi kompromisy, jednoduse to nema plnou vybavu jako telefony o aspon dva tisice drazsi, ale je to v podstate to nej co za tu cenu sezenes.
Musis se rozhodnout sam, ktery z nich, jak ten Samsung J5, tak ten Asus Laser ti zaruci plynuly chod bez zaskubu a urcite budes spokojen.