Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Identita na tabletu Android_jak změnit

Doufám, že to vysvětlím srozumitelně: přes vlastní androidí tablet (Asus ME302C) jsem jednomu kamarádovi pomohl stáhnout poštu z gmailu. T.j. jsem musel přidat uživatele, nastavit vše potřebné, atd. Po úspěšném úkonu jsem to zrušil, vymazal uživatele. Později vidím, že se identita nejenom nesmazala, ale i nastavila jako implicitní, nebo jak se to dá nazvat. Adresa xykamarad@gmail.com se zobrazuje vedle mé foto v hlavním menu tabletu. Jak to jde zrušit a nastavit to, co bylo před tím? Podíval jsem se na nastavení gmail přes web, nebo google+, nic jsem neobjevil. Kdybych to byl věděl, tak něco podobného nedělám. Ví někdo, co s tím?
díky za radu
Petr

skús dať znovu aktualizovať a synchronizovať tablet s účtom google,alebo priamo v rozhraní gmailu daj aktualizovať/zmeniť informácie o účte a zmaž tam cudziu identitu,pokial sa tam pridala a potom to znovu daj synchronizovať a aktualizovať v tablete....