Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké je optimální teplota grafické karty při plném výkonu ?

Zdravím všechny, už delší dobu mě štve hlučnost grafiky, stáhl jsem si freeware program "speedfan" kde jsem si zreguloval otáčky mé grafické karty, jenomže při plném výkonu - u hry GTA5 má grafika 75 stupňů při otáčkách na 70 %, je to normální teplota ?, můžu otáčky snížit třeba na 50 %, kolik moje grafická karta max. stupňů vydrží ?

moje grafika : http://www.czc.cz/sapphire-dual-x-r9-380-2g-d5-2gb /174057/produkt
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

delší dobu mě štve hlučnost grafiky

Jsi si jistý, že to, co slyšíš řvát, je grafická karta? Není to spíše ventilátor na chladiči procesoru? Kolik má ot.?
Mám MSI R9 380 4GB - nijak nereguluji otáčky (řídí si to deska - v klidu ventilátor úplně vypne) a pokud zapnu nějakou náročnější hru, tak slyším spíše ventilátor chladiče na procesoru, než GK. Máš boxovaný nebo přidaný?