Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odpojení internetu

Ahoj, mohl by mi někdo poradit, jak můžu zrušit internet na počítači? Máme několik počítačů s internetem a 2 z nich bych chtěla odpojit, bez toho, abych musela vyndávat kabely. Jde to nějak v nástrojích internetu, prostě něco udělat, aby se při otevření netu zobrazilo, že stránku nelze najít a prostě poté už nemoci využít na těchto počítačích net?
Vůbec se v tom nevyznám a moc děkuju za odpověď. M.S.

když mají fungovat na síti s ostatními pc a jen na nich nemá jít internet, zruš jim v nastavení tcp/ip protokolu bránu, a taky dns servery.
pokud tam má admošská práva kdekdo, pak jediné rozumné je zjistit jak jsou všechny ty pc připojeny na net: jestli je to nějaký router se zabudovaným hw firewallem, zakázat na něm pro konkrétní ip adresy přenos po portu tcp80