Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilní internet

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Koupil jsem si do telefonu 3gb dat a zajímalo by mě, jestli mi to bude stačit. Jsem takový náročnější uživatel, ale všude kde je WiFi tak du spíš na WiFi. Facebook, Twitter, Skype, navigací atd vůbec nepoužívám, hlavně surfuji po internetu a sleduju videa. Ale mobilní internet budu používat tak 30 min denní. Děkuji za rady

Kopupil jsi si 3GB na mesic nebo na den nebo na ...? Podstatna informace.

Ale stejne ti to nikdo nerekne na sto procent, musis vedet sam kolik spotrebujes dat. Surfovanim po internetu zase tak moc neudelas, to by melo stacit v pohode, ale jestli koukas na nejaka streamovana videa ve fullHD, tak tam na ten limit muzes dosahnout relativne rychle.

Většina chytrých telefonů umí množství přenesených dat měřit. Zkuste udělat jeden průměrný den. Pokud přenesete více, než 100MB dat, pak to nejspíš stačit nebude. Pokud méně, pak to nejspíš stačit bude.

Pokud se jedná o časté přehrávání videí (obzvláště pak v HD), spíš to asi stačit nebude.

Dobrý den, děkuji za všechny odpovědi, ale chci se ještě na něco zeptat. Ono to upřesnim, ten internet sem dostal k vánocům a jediné co vim tak je to, že mám 3gb. A právě nevim na jak dlouho to je, neboli kdy se mi to zase obnoví atd... Ale co sem tak koukal na O2 stránkách tak tam psali u těch 3gb, že je to na časté sledování videí ve vyšší kvalitě, na sledování streamu atd... ale to přece není možné, vždyť když sem si zapnul na youtube video tak mi to bralo strašně moc dat- tak že bych 3gb vyplácal tak za 4-5 hodin. A 4-5 hodin sledování videa je na celej měsíc docela dost málo, tak to vůbec nechápu jak to tam psali. A ještě jedna věc když by mi 3gb skoro vůbec nestačily, tak co by si potom museli kupovat náročnější lidé, vždyť i ty 3gb jsou docela dost drahé a v té kategorii kam já v podstatě spadam tak tam měli na výběr 500MB,1,5GB, 3GB a toť vše. V této kategorii byly 3gb nejvíc. Díky za rady.

Na to by možná nestačilo ani 100GB měsíčně.

• No, internetové spojení pouzívam na telefonu velmi casto (nebo je alespon 24h online), z mého mesicního limitu 50Gb jsem snad nikdy nepresáhl 6Gb (prumer 1.5/2Gb) v mobilní síti <4G>.

Mam 3GB mesicne za stovku. Zatim jsem to nevypotreboval. Na vsi neni 3G a tak mobilni pouzivam hen ve meste- ve skole a pod. Ale postim obcas videa nahravam fotky atd.

Kdybych měl 4G tak bych potreboval tak 30GB a musel bych se dost krotit. Pokud bych měl mit 4G na doma, potreboval bych asi 500GB. Hrubej odhad. Preci kdyz uz bych měl rychej net nebudu se dá divat na videa ve 240p kvalitě.