Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem taktování Fx 8300

ahoj
chci mit jen par otazek ohledne taktovani tohoto procesotu.
1-je to lepsi taktovat pres bios nebo pres program ( jaky program )
2-do jake frekvence je to stabilni bez padani zamrzani atd..
3-mam MB- gigabyte GA-990XA-UD3, zdroj SEASONIC SS-620GM2 Evo, 80+ Bronze, 620W, chladic CPU- COOLER SilentiumPC Fera 2 HE1224,a case zalman Z3
bude to stacit k pretaktovani ? diky za odpoved :)

FX83xx jsem pretaktoval na stabilnich 4.5Ghz s 1.4V-Core, drzel se i na 5Ghz, ale chladil jsem ho pomoci Watarcooling.
Naky "TURBO" takt nedelej, TURBO se u OverClocku zcela dezaktivuje..
TiP~Hlavne netaktuj RAM, hodne lidi to bezvyzname dela, bohuzel to z vetsiny pripadu provokuje modré obrazovky, pady systému ci jiné anomalie..