Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC s novou grafikou nelze spustit

Ahoj všichni mám takový problém se starším počítačem chtěl jsem u nej upgardovat grafickou kartu a na aukru sem zakoupil kartu Palit GTX 460 Sonic Platinum (Nvidia GeForce GTX 460) a můj první dotaz by se tykal napájení karty protože karta ma vedle sebe dva 6-ti pinove konektory přídavného napájení no a ke kartě my byl dodán jen jeden 6-ti pinovy konektor tak bych se chtěl zeptat jestli karta pojede pouze s tím jedním konektorem nebo bych musel zakoupit ještě druhy? No a druhy dotaz se týká toho jaký byste doporučily minimální výkon zdroje pro tuto kartu ? Mám tady starší 300w zdroj delta electronics ale ten bude asi slabý protože po zapojeni a zapnutí PC ani nezapipa BIOS a po vložení staré karty jede vše normálně tak vás prosím o radu je to zdrojem nebo muže byt vadná grafika? Děkuji za odpovědi.

Ty 6pin konektory by meli byt ze zdroje, pokud je nemas, tak musis pouzit redukci z molexu (pokud mas jen jednu, tausis dokoupit druhou, bez nich to neojede). A starsi noname 300w podle me neutahne gtx 460, tusim ze to ma pozadavky nejakych 450W zdroj.