Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dlouho trvá upgrade na windows 10?

Dobrý den potřebuji poradit, chci upgradovat na windows 10 a mám windows 7.
Samo mi to nic nenabídlo, žádnou rezervaci ani nic jiného tak jsem to vyhledal na netu.
Jenže problém je v tom že mi to hrozně dlouho zjišťuje aktualizace (čekal jsem skoro 15 hodin)

obrázek v odkazu: http://s1376.photobucket.com/user/nudne/media/w10_ zpsb7uvi6ix.png.html

prosím o radu a předem děkuji.

Windows 10 není nutné instalovat přes aktualizace.
Stahni si Media creation tool ze stranek MS
Přes nej si nech vytvorit ISO podle sve verze Windows 7.
ISO rozbal na C: (WinRAR, 7Zip)
Spust EXE z rootu toho ISO
Proved upgrade bez zachovani aplikaci a souboru
Soubory si pak nakopiruj ze skryte slozky Windows.OLD\Users\tve jmeno