Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CPU over temperture error !

Vcera jsem cistil pc a moje pc je asi tak 2 roky stary takze ne poprvy ! vyndal jsem Grafárnu , a Vetrak s pasiven z Procesoru ! vycistil jsem to ,vysal prach , namontoval spatky a vsechno O.K. az na to ze pri startu kdyz se nacita ramka , atd.. tak mi hodi pc zpravu: CPU Over temperture error(muzu dat Del. a to me hodi do Biosu , nebo F1 a to pc bezi normalne dal) !!! a pc mi jede tak nejak napul nejvic to je znat treba u her, viz. W3 , nebo WoW se seka , a o STALKER ani nemluve , to se seka uz i menu ! a teplota na procesoru je az 80C !! To je sakra ale hoodne moc !!! nevim co s tim je ale kdyz si otevri skrin ,tak vetrak na procesoru normalne bezi :( PLS help rychle nez mi kixne PC !!

Jo mas pravdu ! potreboval jsem vycistit ten vetrak kopmletne , v zebrech pasivu bylo mac prachu ! teplovodivou pastu mam a dal jsem ji tam !!! nejsem zadnej amater ! studuju 4. rocnik na strojarne , zamereni elekrotechnik !!Ale jak jsi rekl ,zapomel jsem odstranit stare zbytky a asi jsem toho tam dal moc ! ted jsem to udelal znova a poradne a templota ted je 45C jako pred tim , takze ok ! asi spatne dolehal chladic , nebo nevim ,ted to ale kazdopadne jde ! dikec

"rychle" se ani holub nevykaká.

Evidentně jsi špatně nasadil chladič, nevyčistil a nenanesl znova termopastu.

Vypni to a odnes to někomu, kdo umí skládat počítače. ty to rozhodně nejsi. Nechápu, proč kvůli čištění počítače sundáváš chladič z CPU. :x:

no ty jsi jarda tebe pise procesor ze se prehriva a ty mu davas jeste pokourit stalkerem a WoW????no nevim sice jakej mas procesor ale divim se ze se ti nevypina.
Kdyby jsi mel nektere ze starsich AMD mohlo ti to i chytnout(videl jsem videa)

Me se stalo neco pdoobneho s tim prehratim ale jelikoz mam core2duo vzdy mi comp po spusteni za 10sekund vypl.
Nezalezi na tom jestli vetracek na procesoru jede ale jestli se toho procesoru dotyka:!::!::!::!::!::!:
staci jen milimetrova netesnost a je to velmi nebezpecne.

takze taky doporucuju POCITAC NEZAPINAT a dat ho nekomu kdo ti procak potre pastou a poradne ti tam vetrak nasadi.

Jo a proste kdyz budes cistit pc tak prosimte neodlepuj chadic od procesoru to je fakt hovadina.