Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nVidia geforce gtx 960 low fps/performance

Ahoj, mám problém s novou gtx 960kou. Před tím sem měl 660 gtx a po zapojení nové grafiky nepoznávám rozdíl, spíš naopak. Uvedu příklad: League of legends, na staré grafice sem hrál na 300 fps bez dropů s medium detailama. Na téhle hraju 70-130 s low, medium, i high detailama, nic se nemění. (To samý i u jiných her) Problém ale jsou fps dropy které přichází poměrně často při náročnějších scenáriích. Jak v lol tak i v jiných hrách. Fps tu padají až na 10-20. Myslím že by to mohlo být tím že někde bude nastavenej automatickej výkon/spotřeba napětí. Tzn, když to nepotřebuje velkej výkon, tak si to bere míň napětí a podtaktuje se to, ale potom když to potřebovat začne, nějakou dobu trvá než se to přepne a tutíž fps dropnou. Je to jen odhad.
Jinak, ovladače mám nejnovější. Zdroj 450, mám doporučenej pro moji sestavu. Zkoušel sem v nVidia control panelu trochu přehazovat kvalitu na výkon ale ani to nepomohlo. Přez MSI afterburner sem se díval jestli mi stačí zdroj, jestli se grafika kvůli němu nepodtaktovává a taky to bylo v pohodě. Takže se ptám jestli neví někdo kde by mohl být problém.
Díky moc :)

• I presto ze GTX960 je o par % vykonejsi, urcite neni dostacujici jako UPgrade za GTX660, UPgradovat jsi mel radeji na GTX970 kdyby jsi chtel zaznamenat rozdil vykonu :-)
• Muzes zkusit preinstalovat tvuj dosavadni DRIVER na tvou GTX960, ref: tvého driveru neuvadis, nainstaluj posledni dostupny(tusim ze posledni je 361.43).

Úplně stejný problém má můj brácha. Ještě donedávna hrával hry typu dota 2 , lineage2, diablo3 ... bez seků na nvidia gt470, tahle GK ale už dosloužila tak si pořídil od asusu gtx 970 a uplně stejně jak píšeš ty je jedno jestli nastavíš low medium ultra hry jedou kolem 30-70fps a dost často padají až k neuvěřitelným 7fps hry se tak stávají nehratelné. Jestli jsi to nějak vyřešil tak dej vědět protože jinak asi reklamace, nebo vrácení peněz protože na internetu si na to stěžuje mnoho lidi a to i u karet 970 980 .