Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG G3 ANDROID 5.1

Ahoj, som vlastníkom mobilu LG G3 a chcem sa Vás spýtať, či máte nejaké problémy s mobilom po aktualizácii. Čítal som, že ešte na 4.4.2 bol mobil nestabilný, že sa sám od seba reštartoval, zahrieval sa, šumel pri telefonovaní, slabá výdrž batérie... Ako ne to na 5.1??? zatiaľ mám kitkat a robí mi to problémy (samovoľné reštartovanie a chrčanie v slúchadkách)

a ešte niečo, viem je to bežná vec u každého smartfónu ale zmenila sa nejako výdrž batérie po aktualizácii?? zlepšila sa či zhoršila sa výdrž??? Ja nie som náročný užívateľ, jedine čo robím je počúvam hudbu cez slúchadká, hodne fotím, sem-tam volám a pár krát idem na wifi... Na kitkate je zatial výdrž fajn ale ako to je na lízatku? ďakujem