Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mp3

Mám problém s mp3. Po zastrčení usb do pc najedu na vyměnitelný disk F, a poté mi tam názvy písniček někdy ani nenajednou, někdy tam jsou, ale vymazat mi nejdou a ani přidat.Už to nemám v pořádku delší dobu. Většinou mi to píše stejný problém : "..nelze zkopírovat. Zadaný soubor nelze nalézt. Zkontrolujte zadání, název souboru a cesty." Mohl by mi někd poradit v čem by asi tak mohl být problém ? Děkuji

skuste chytit USB do ruky (alebo vrecka) a zobrat ho skusit na kamaratovom PC. skusit kopirovanie a podobne. ak funguje, skuste ho u kamarata naformatovat. v Tento pocitac > pravy klik na USB > Formatovat > OK.
Ak nefunguje, bola dalsia otazka, ci ste na USB neinstaloval nejaky softver, ktory by spravil trebars zabezpecenu oblast, zaheslovane zlozky a podobne. alebo nejaky softver (program) z CD dodavaneho k USB. asi tak :-)

Nic na tom není, vezmi ji do kapsy a vyzkoušej na jiném kompu.
Když půjde i když nepůjde, tak ji nechej naformátovat na tom jiném PC.
Pokud i tak nepůjde na tvém kompu, tak ji reklamuj,
pokud není starší než dva roky. Taky se pořádně podívej,
zda máš odblokované táhlo na uzamčení USB.
Budou tam polohy On a Off, případně Lock On - Off nebo podobně.