Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s upgrade-om grafickej karty na HP Compaq 8000 SFF

Ahojte,

mam problem upgrade-nut grafiku na uvedeny comp. Comp ma parametre - Core 2 Duo E8400 3.0GHz/4GB DDR3/PSU 240W.
Chcel som tam nahodit ASUS EAH5450 silent, ale zial mi ju nevie najst vo Wine ako novy hardware. Moze byt problem s BIOS-om, alebo s kompatibilitou karty? Karta ma spotrebu 27W takze po tejto stranke by to malo byt ok.

vedeli by ste mi prosim poradit s tymto problemom? Po pripade mi poradit nejaku inu grafiku, ktora by tam mohla ist? (okrem tych co su uvedene v specifications a nejake starsie, ktore uz ani nejde zohnat. :)

Dakujem.

To bola prva vec, ze som zapojil aj monitor. Avsak ak chcem vyhladat novy hardver tak mi tu kartu ani nenajde. Cital som si o tomto na nete prispevky a docital som sa, ze HP SFF maju problem s kompatibilitou grafickych kariet resp. naopak.
Cital som vsak, ze do 8000 sa da dat aj 5450-ka tak preto nechapem. Neviem kde to mozem v BIOSe preverit, ci to nie je nejako zablokovane.

Nemate niekto upgradenutu 8000 SFF s inou grafikou? Aspon 1GB.

Dikes