Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze stáhnout aplikace z google storu

Zdar mám problém že mi nejdou stáhnou aplikace z google storu.Pokaždé když chci stáhnout aplikaci tak se mi ukáže Nedostatek místa v uložišti přitom mám v interním uložišti k dispozici 181MB a v SD kartě mám k dispozici 6,71GB a zápis mám danej na SD kartu a aplikace má menší velikost tudíž by to mělo jít stáhnout.Nevíte co s tím?Používám Clean master na promázávání věcí.

Omlouvám se že odpovídám tak pozdě.Většinu aplikací mám na pamětovce ale některé se nedají přesunout na pamětovku.Zkusil jsem i nějaký ty google aplikace který nepoužívám povypínat ale stále se ukazuje že není dostatek místa a přitom je ho dost...Nebaví mě furt stahovat přes počítač z nějakých stránek ten apk soubor a přes usb to dávat zase do telefonu...

To neni tak dobrej nápad, pak se ti to začne sekat.Jdi do nastavení aplikací (všechny aplikace, ne jenom stáhnuté),
pak si otevři ty aplikace, který znáš (například prohlížeč a dej vymazat data, ale počítej stím, že se ti ta aplikace celá promaže).
NEdoporučuju tohle dělat u aplikací který neznáš.
Povypínat nestačí dej i odinstalovat (nebo odistalovat aktualizace, ale to jenom u těch co nepoužíváš).

Tohle je bohuzel naprosto sileny, ale stary mobily s malym vnitrnim ulozistem jsou temer na vyhozeni. Daji se dal pouzivat jako telefon a na smsky, pripadne nejaky email atp. ale aktualizovat aplikace uz nejde.
Vim to, nebot stejny osud potkal i meho Bladea. Driv stacilo mit 50MB volnyho mista, aby se aplikace zacala stahovat, dneska potrebujes minimalne 300MB, mozna uz i vic volneho mista ve vnitrnim ulozisti, jinak to nahlasi tu chybu a nic nestahnes.
Na druhou stranu tyhle founy jako ZTE Blade nebo HTC Desire uz jsou vazne stary a je proste cas na vymenu za neco novejsiho a rychlejsiho.