Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zenfone 2 vs LG G3

Neviem sa rozhodnúť medzi týmito 2 mobilmi. Ktorý by ste zobrali vy? Pokiaľ máte nejaké skúsenosti s jedným, či druhým, rád by som ich počul. Pôvodne som chcel G3, ale čital som že má niekedy problémy s plynulosťou kvôli vysokému rozlíšeniu. na druhej strane výkon Asusu v recenziách chvália, ale neviem ako je na tom foťák oproti G3 a celkovo ako je to s Asusom ako značkou v mobilnej oblasti.

Podle mne je Asus na dobrý cestě. Zenfone 2 má určitě horší foták než LG G3.
LG G3 má dobrou viditelnost na slunci (výborný displej ), Asus má blbou viditelnost (celkově slabší jas ).
Zenfone 2 má procesor malinko lepší než to lg, (četl jsem, že některé aplikace běží v emulaci kvůli tomu intelu, což je -).
Plynulosti u LG bych se nebál, (to rozlišení může mít maximálně problém u náročných her, ale ani toho bych se nebál.)
Na oba telefony by měl být android 6.

Ani jeden ten telefon není špatný, oba jsou dobrý.

No ja som psominal tú plynulosť preto, lebo niektorí ľudia na internete vravia, že nemajú plynulý launcher a znovunačítava im widgety Ten by vymeniť nebol problém, ale ak ten procesor nezvláda utiahnuť rozlíšenie, tak si veľmi nepomôžem. Momentálne mám ešte Galaxy S3 a ten laguje až hrôza, nebol by som rád, keby som kúpil G3 a o pár mesiacov by to začalo znova :). Asus som rozmýšľal kvôli 4 GB RAM, vedel som, že LG má lepší foťák, ale neviem aký je medzi nimi rozdiel v kvalite. Ide mi hlavne o výkon pri slabom osvetlení.

Lidi toho nakecaj.
NEistalivat antivir ani clean master a ani žadnej chladič, tak to bude v pohodě.
V hrách bude lepši ten Asus.
4 gb ram je hodně, ale 3 gb ram stačí.
Zajdi do obchodu a vyber ten kterej ti víc padne.
.
Udělej tovární nastavení - po něm povypínej aplikace ktere nepouživáš a bude taky plynulej.

Ve hrach neni lepsi asus,4gb ram zadna hra nevyuzije,na tom vubec nezalezi.Ram je tak max dobra,pokud je spusteno vice aplikaci najednou,ale jak rikas 3gb je dost.Akcelerace grafiky je lepsi u G3.Ctyrjadro je plne dostacujici.Dale kompaktibilita vetsiny narocnejsich her je lepsi u G3(adreno),nez u zenfone2(power).

Vlastním G3. Mám ho už rok. Půl roku jsem si s ním hrál docela hodně, zkoušel jsem různé ROM. Nakonec jsem to stejně vrátil do továrního nastavení, prostě to tak funguje nejlépe.

S plynulostí jsem nikdy problémy neměl (ať už ve hrách nebo v systému). Žádné dlouhé načítání aplikací, widgetů, nic podobného. Všechny hry co jsem zkoušel šly taky v pohodě. A to mám tu "slabší" verzi s 2 GB RAM.
Foťák taky fajn. Za dne to fotí opravdu krásné fotky, v noci mi připadá, že nastavuje vyšší ISO než je potřeba, ale i přes to jsou ty fotky pěkné. Navíc stabilizace funguje dobře a laserové ostření je jen taková třešnička na dortu. Nikdy jsem neměl problémy s ostřením, vždy to zaostřilo napoprvé a tam, kde jsem chtěl.