Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dedikovaná GK

Ahoj všem, 2 týdny zápasím s dedikovanou radeon r5 m330, která se podle mě ne a ne zapnout. Resp. ani benchmark ji nebere i přes to, že je nastavená aby se spouštěla když běží benchmark. Všude se procpe integrovaná od intelu. Celé to běží na W8.1. Zkoušel jsem snad všechny varianty nastavení a pořád nic.
Věděl by někdo, prosím, co s tím ?

Díky díky

nene žádný ovladač jsem neinstaloval. Je to tak jak to je koupené. V bios vypnout integrovaná nejde. Buďto jde vypnout dedikovaná anebo je režim obou karet s tím, že systém zvolí tu, kterou má preferovánu uživatel