Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vyčistit lesklý monitor.

Zdravím,
řeším menší problém. Koupil jsem si toto https://www.alza.cz/belkin-f5l034ea-d135268.htm?ln g=CZ na čištění displejů. Jenže po vyčištění je na povrchu monitoru nějaký "bordel". Jako prach to vyčistí, ale prostě to nějak "jakoby" nezaschne a nechává to šmouhy na monitoru. Myslel jsem, že to bude v pohodě, ale když se pak dívám proti světlu na ten lesklý monitor, tak ty šmouhy jsou celkem vidět. Mohl by mi někdo doporučit nějaký kvalitní, klidně i dražší přípravek na vyčištění lesklého monitoru, aby se po aplikování nevytvořily šmouhy. Jinak přípravek jsem nanášel správně, tak prosím se zdržte řečí, že je to moje chyba. Děkuji.

Čistící roztok na na monitory bez alkoholu a utěrka D-WIPES např. v této sadě http://www.czc.cz/d-clean-premium-screen-clean-xxl -home-cinema/92310/produkt . Na ohyb poskládané utěrky nastříkám po celé délce ten roztok a monitor tím přiměřeným tlakem celý přetřu. Pak utěrku přehnu na suchou stranu a jemným tlakem kruhovými pohyby vyleštím. Většinou to stačí, v případě potřeby postup opakovat. Ta utěrka D-WIPES je velmi klalitní, občas ji vyperu v mýdlovém roztoku. Nepoužívat vodu, alkohol a taky např. kuchyňské papírové utěrky.