Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem patche na pro evo soccer 5

caute, neviete poradit? nainstaloval som si pes5 a stahujem si do neho SuperPatch. stahujem si ten zakladny SuperPatch1 ,lebo som cital ,ze to treba davat od zakladu. a teraz ked si chcem dat novsi, ja neviem 3 alebo kolko ich je, mozem to instalovat rovno na zakladny, alebo mam ist nejak postupne. alebo my stacilo stiahnut rovno tu trojku. Ako to vlastne funguje? diik...:-*

Oj chlape, to si musíš vyřešit sám. Ani tu jednu hru nemám nainstalovanou,
ale předpokládám tedy, že jsi pro každou sérii hry stahoval patch zvlášť.
Každý poslední patch pro konkrétní verzi hry je tím nejlepším,
není třeba se zdržovat předchozími verzemi patchů.