Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s počítačem

Dobrý den .
Byly vánoce a já si přál počítač ( přesněji peníze abych si ho sestavil ) , ale Mamka mi koupila přes alzu a prý jí pomáhali IT odborníci ( ajťáci ) . Ten počítač jsem chtěl pro hraní her . Počítač co jsem dostal je Acer TC-705 . Když jsem si chtěl něco o tomto počítači zjistit tak jsem zjistil že je to kancelářský počítač což mi nevadilo protože jsou kancelářské počítače co jsou dobré a když toho vybrali ajťaci tak jsem si řekl ze to bude dobrý . Ale zjistil jsem že při hraní her mám málo FPS tak jsem zkoukával komponenty co mám v PC . A zjistil jsem že nic není špatné až na grafiku měly lide nespokojené komentáře atd... . Moje grafika je GTX 745 4 GB a potřeboval bych rady ohledně teto grafiky :( . Moc se mi nechce říkat mamce ze je to na hovno grafika když za to dala 15 000 Kč .

To jsem také netvrdil, spíše jsem jen konstatoval. Ale šel bych to reklamovat jako klasické "klamání spotřebitele" :-)
Typický příklad, kdy se snažili zbavit křápu, který jim ležel skladem. No a jeho mamce se nedá doporučit pro příště nic jiného, než se o takových věcech raději přijít spíše dopředu poradit. Za 15k mohl mít "slušný" minimum pro hry. Tohle je kancl jak vyšitej :-)

https://m.alza.cz/acer-aspire-tc-705-d3028719.htm? kampan=adpla_produkty_kancelarske&gclid=CjwKEAiA2I O0BRDXmLndksSB0WgSJADNKqqoMAlJDRxHkXoiwbSKOKGVYGmv _LdxFB8ZuXNzbn_DPBoCaEDw_wcB

Mě to vyhodilo na gůglu hned tohle. Prvni alza. A má to tu radeonku. Ten zmrd zelenej v tom delá bordel...

Jak ty slevy jak hraje na ty klavesy. Nejradsi bych jim jel rozmlatit drzku. Kolik oni musej mit obrat. To musi bejt nepredstavitelny

E: Se omlouvam ona je to 340tka

Musíš si ujasnit, co chceš. Teď bych na tvém místě řešil spíše to, abych z nich dostal zpátky prachy za ten šrot, co ti doporučili. Pravděpodobně se přeslechli a nacpali ti PC pro důchodce.
Pak bych začal s tím, co od PC očekáváš. Za 15k nemůžeš chtít brutální dělo, co rozjede všechno na ultra. Minimum pro hraní už jsem ti postnul výše (R7 370). Pokud tam vrazíš R9 380, už si na FHD slušně zahraješ většinu her (pokud na to máš monitor) :-)

Vrátit to není zas tak obtížné. Obtížné bude říct mamce že zbytečně utratila 15 000 Kč a že ten ajťák by ji už radit neměl . Jelikož to prej byly dokonce 3 ajťáci 1 známy + 2 jeho kamarádi z ostravy a prej se všichnio zhodly na tom samém :/ že je to dobrý počítač . . .

Celou noc jsem nenaspal no což. Zkusím co na tom rozjedu a když tak to vrátím :/

PS : Počítač měl být určen na hraní her