Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem logitech z906 - subwoofer hraje jen po klepnutí o zem

Dobrý den mám reproduktory Logitech z906 a včera mi přestal jít subwoofer. Hrají pouze reproduktory... Ale když se subwooferem trochu klepnu o zem, tak začne občas basovat.
Čím to může být? Děkuji
Změna kategorie, původně: Hardware
Změna předmětu, původně: logitech z906 Subwoofer (karel)

Urvaný kabely, studenej spoj jinej blbej kontakt. Když sem videl ty plosnaky v tehlech srackach chtelo se mi blejt - Home kino od sencora bylo dobrej priklad. Vsude poblity nejakou plastovou srajdou, pajený asi koňem ne o ja nevim.

Rozebert to a zkus se podivat jestli neni nejakej kabel utrzenej. Popripda si to vypoj z elektriky. Popripade zahod a kup neco normalniho