Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pc najede jen do biosu

dobrý den prosím o radu, blbla mi grafika asus gtx260 tak jsem ji vytahl, a po vyjmutí grafiky jsem napojil monitor na integrovanou gtrafiku, reinstal windows.a po restartu pc najede jen do biosu. Pro vlozeni grafiky zpet se prestal tocit vetracek a grafika nenajede. ÚProsim o pomoc proc se nemohu dostat do windowsu. bios ma UEFI. Děkuji za odpověd

při zapnutí hry (ETS) začal pc vrčet a na monitoru bylytakove pruhy a někdy byl monitor jen černý a zamrzl.Musel jsem restartovat.Vždy se větráček točil.Grafiku jsem vyjmul z pc zapl jsem monitor na integrovanou,ale najelo to jen Please press del or F2 to enter UEFI bios setting a to jede pořád dokola.zapne vypne zapne vypne a blika u toho i klávesnice a myš svítí.Jakmile jsem dal zpět grafickou kartu ,tak se už ani větráček netočí a kontrolka u monitoru jen bliká.