Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem red screen problem

Zdravím
Mám tu takový problém dneska se mi stalo něco jako modrá smrt ale místo toho jsem měl celou obrazovku červenou a nešlo než na retart stim nic dělat a pak tu mám jěště jeden problém a to je že mi zničeho nic zamrzne pc vidim celou plochu a nedá se hejbat myší ani ničim jiným prosil bych o radu co stim ? (btw dneska se mi to stalo už 2x a stalo se mi to při hraní hry GTA V u jiný hry jsem to ještě nezaznamenal)
Děkuji

těd dokonce zlobí i grafika ve hře ale divný nejspiš to je bud ovldačem novym takže nejspiš půjdu downgrade ale padá to je zřídka nejspíš už to je vpohodě ale ve hře to zlobí víc než predtím uvidim jak to bude s downgradem btw opravdu to zlobí jen u týhle hry

Ještě si zkontroluj, jak velký máš nastavený stránkovací soubor. Někde jsem se setkal s jevem, že nestačilo mých 8 GB RAM (to stačilo ažaž), ale hra vyžadovala konkrétně zvětšit stránkovací soubor (nějak podělaně udělaná hra - nepamatuju se o kterou šlo) - tak jestli to není třeba taky tím. Nebyl žádný red/black/blue screen - hra prostě spadla, ale našel jsem to v Prohlížeči událostí.

PS: Ten stránkovací soubor mám normálně nastavený na 512 MB, tak jsem tam dal 4 GB. Šlo o Fallout 4.