Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak omezit reklamu

Poraďte jak nastavit IE7 nebo jaký použít program k zamezení zobrazování stále agresivnější reklamy v internetu. (bannery přes půl stránky, bubliny vyskakující při zaměření určitých slov, "okna" nad textem které je nutno zavřít,...)

Do IE si doinstaluj dplněk IEPro
Doplní ti filtr reklamy, gesta myší atd.
Blokování vyskakujících oken má v sobě integrován přímo IE7

Jinak samozřejmě doporučuji Operu. Stiskneš F12 a:
(o)Blokovat nevyžádaná Vyskakovací okna
[ ]Povolit animaci GIF
[ ]Povolit audio
[ ]Povolit zásuvné moduly

A najednou zjistíš, jak je ten internet pěkný bez efektů LasVegas a načítání stránek bude mnohem rychlejší než kdyby ti internet dodal Kraus.