Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přístup k internetu na mobilu

Ahoj/Dobrý den,
mám Aligator s4050 Duo s Androidem a nemůžu získat přístup k internetu. V nastaveních se mi zobrazuje síť default (moje domácí wifina), stav připojeno, síla signálu vynikající. V internetovém prohlížeči se mi ale nenačte žádná stránka a nemám přístup ani do služby Obchod Play. Předem děkuji za vaše rady

Skus zmenit nastavenie zabezpecenia na wifi routri. Skus postupne zmenit WPA-WPA2, v nudzi na otestovanie mozes dat docasne aj bez zabezpecenia. A samozrejme nezabudni vymazat tvoju zapamatanu wifi z mobilu a az potom skusat nove nastavenie.

P.S. nechytas nahodou signal cez stenu od suseda? Videl som ako sa klient nemohol pripojit, lebo dvaja susedia si nechali defaultny nazov svojej wifi. Meno tvojej siete napoveda, ze to moze byt podobne...