Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Razer Mamba Tournament Edition vs ROCCAT Tyon vs ROCCAT Kone XTD

Dobré ráno přeji,

prosil bych o radu, pomoc, nazor. Nemohu se rozhodnout jakou myš si pořídit mám 3 adepty

https://www.alza.cz/razer-mamba-tournament-edition -d2714699.htm
roccat-tyon-d2221301.htm
https://www.alza.cz/roccat-kone-kone-xtd-max-custo mization-gaming-mouse-d378806.htm

klávesnici vlastním Roccat Isku a bylo by to používáno na hry Call of Duty:Black Ops 3, GTA 5 , Rocket League, The Crew, Lineage 2

děkuji za info,pomoc,radu.

Sem rad ze aspon nekdo to chape...mam treba ted razer imperator a nemuzu si stezovat ale jelikoz mam klavesu roccat isku tak vim ze kdyz je mys taky roccat maji nejaky bonusovy parovani a to by bylo fine ale hlavne ta roccat kone ma brutalni povrch a je tak perfektne ergonometricky tvarovana ze zadna mys tak mi perfrktne nesedela.jasny 2700 je balik to vim proto pred koupi to resim a ptam se na zkusenosti s mysma za do 1000 sem vubec nepiste drzi se spatne nereagujou presne senzor neni 100%

Já Tě chápu (ale jen z půlky), taky jsem kupoval takové myšky, zkoušel jsem jejich rozdíly, je to o pohodlnosti a ta u těchto myší je na stejné úrovni, ale jak tady už ostatní napsali, tak jsou i lepší alternativy. :)
Osobně preferuji jednu důležitou věc: "Nezáleží na myši, ale na hráči, zda umí hrát." ;-) I když bez myši to nedáš. :-D

Urcite souhlasim s tebou zalezi na hraci mel jsem A4tech za 800 a byla dobra.no jeste premyslim.jakou alternativu?mys ktera by byla ergonometricka a nebude to razer deadadder chroma a nebo razer imperator tyto mysi mam...co by si navrhoval?jo a vyzaduji bocni tlacitka.a tlacitka na dpi ale neni podminkou