Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde SIM do telefonu

Ahoj,potřebuju poradit, dostal jsem nový mobil,jenže s tím vůbec neumím a nikdy jsem takový neměl, v návodu je přesně nakreslený slot,kam vložit simku,jenže ta moje SIM ze starého telefonu je na ten slot moc velká,díval jsem se na net a prý existujou nějaké micro SIM atd. to není žádný způsob jak tam vložit tu větší ? Jedná se o telefon Acer liquid Z530 , díky za radu

Ok,zvládl jsem to sám, díky , akorát ještě jeden dotaz, nejde se s tím telefonem nějak připojit k wifi pomocí PC ? Potřebuju na něm něco stáhnout,ale wifi v bytovce nemáme ale jestli by to nějak nešlo přes PC se připojit s tím mobilem k netu , v PC mám net přes kabel