Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth USB - ktere si vybrat?

Zdravim,

poslednich par dni se rozhlizim po USB Bluetooth prijimaci do PC a notebooku (primarni ucely: mobil, spojeni dvou PC). Bude to ma prvni zkusenost s Bluetooth a nejak se mi nedari v nabidce vybrat, byt jsem se dival i na clanky o Bluetooth, jeho tridach, verzi a vlastnostech.

V soucasne dobe mam nasledujici dotazy:
1) Je neco, na co si dat pri vyberu USB Bluetooth adapteru pozor? Co je u nich nejdulezitejsi?
2) Vyuzije se pri Bluetooth (byt verze 2.0) prenosove rychlosti a vyhod USB 2.0, nebo staci USB 1.1?
3) Jsou Class I, Class II apod. nejakym smerem kompatibilni (I->II, II->I)?
4) Jak jsou adaptery (ne)stabilni?
5) Ktery z aktualne prodavanych adapteru byste doporucili, od kterych se mam naopak drzet dal?

PS: Vim, ze se jedna jen o "par stovek", nicmene pet bych si jich kupoval nerad...

Predem diky,

Martin

Diky za nabidku. Nicmene nevim, jestli ma vyznam resit schuzku, kdyz novy stoji mezi tremi a peti stovkami, cili oproti pultu usetrim maximalne dve stovky. Pokud nejsi vylozene na rane (casti Prahy, ve kterych mam stycne dustojniky), asi to z vyse uvedeneho duvodu necham na normalni obchod.