Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvýšení signálu telefonu

Zdravím,
jsem teď v oblasti, kde není moc dobrý telefonní signál, a chci se připojit k internetu pomocí telefonu.

Teď se chci zeptat, jak co nejlépe zvýšit signál. K internetu se připojím, ale ping mám přibližně 1000 - 4000 (vís se neukazuje, ale bude to i víc).

Logicky bych předpokládal, že když se anténa v telefonu zvětší, bude i lepší signál. Třeba zapojením sluchátek. Jde to nějak jednoduše udělat???

PS.: je tu pouze ten mobilní signál, přes něj taky píšu.

antena zo sluchatok, dobry for.
nejake zvysenie signalu ti je naprd, ked je raz zla jeho kvalita a tu mozes zvysit jedine tak ze prides blizsie k vysielacu alebo zvysis vykon vysielaca.
Ked mas raz signal zlej kvality, tak vacsou antenou chytis viac signalu, ale stale bude zlej kvality.